Zapraszamy do pracowni Telefon : +48 (788-524-010)

sierpień 10, 2018

faksymilia

Pracownia Introligatorska oferuje do sprzedaży wolumin typu kronikarskiego, z przeznaczeniem wyłącznie do wpisów ręcznych jako Księga Gości lub Księga Pamiątkowa. Wolumin w całości wykonany jest ręcznie w stylizacji i wyglądzie zgodnym z technologią księgi rękopiśmiennej przełomu XIV i XV w.

Blok wykonany jest z papieru offsetowego 80g barwionego w masie na kolor kremowy 03 (delikatny odcień żółcieni). Blok zbudowany jest z 23 składek, po 16 kart każda co daje 32 strony na składkę. Poszczególne karty składek przełożone są pergaminem oddzielającym na stałe od siebie strony (podobnie jak stosuje się w albumach).

Surowe składki łapane są drutem a następnie wszywane nicią do związków Łącznie blok zawiera 736 stron do zapisu, (nie licząc pergaminowych przekładek).

Format bloku: 290x400 mm

Grubość bloku: 65 mm

Całość oprawiona jest w naturalną zwierzęcą skórę garbowaną w kolorze czerwonym. Grzbiet skórzany wyrobiony jest na zwięzach.

Format okładki: 300x410 mm

Grubość okładki 7 / 11 mm

Księgę rozpoczyna i kończy jedwabna wyklejka z przedstroną. Obydwie okładki zdobi wypukła szachownica. Okładka przednia księgi dodatkowo zdobiona jest metalowymi elementami - (tylko okładka przednia).W księgę wstawiono skórzane zakładki stylizowane na tasiemki przed soborowych Mszałów Ołtarzowych.

Koszt nabycia księgi 2700 złotych brutto – faktura VAT

Na zamówienie

- istnieje wykonanie innego wzornictwa z zastosowaniem innej kolorystyki zwierzęcej skóry (czarnej, ciemno brązowej, niebieskiej, ciemno zielonej, popielatej, białej, rdzawo-rudej)

- istnieje także możliwość montażu na przedniej okładce np. mosiężnego znaku, plakiety, innych elementów.  

- zdobienia mogą być wypukłe albo wklęsłe, według gustu Klienta (nadesłanego wzornictwa).

W przypadku pytań proszę dzwonić 788-524-010

 

pracownia introligatorska przy Art-format

ul. Krasińskiego 29, 43-300 Bielsko-Biała

sekretariat - 33/815-00-89

introligator - (+48) 788-524-010Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

obwoluty i etui - tel. 500 119 297, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…